Uued tooted

Polysafe Standard PUR

Polysafe Standard PUR on 16 klassikalise ja minimalistliku dekooriga turvapõrand, mis kindlustab aastatepikkuse libastumiskindluse ja vastupidavuse. Hügieenilise Polysafe sarja PUR töötlus lihtsustab põranda hooldust ja võimaldab toote elutsüklilt 60% hoolduskulude kokkuhoidu võrreldes töötluseta põrandatega. Põrandakattele lisatud värvilised kvartsi-, alumiiniumoksiidi ja silikoonkarbamiidi osakesed annavad põrandakattele iseloomuliku ja libastumiskindla pinnaviimistluse.

Loe lähemalt

Allure

Dickson Allurel on teraline tekstuur, mis meenutab puukoort. Kollektsiooni valitud rahulikud toonid rõhutavad seda loodusest inspireeritud visuaali. Kolm värvilisemat disaini aga toovad ruumi värskust. Saadaval nii rull- kui plaatvaibana, samuti Shape Lab formaatidena. Paksus 4 mm.

Loe lähemalt

Forbo Forte Tile

Forte plaadid ühendavad moodulpõrandakatte lihtsa käsitsemise, optimeeritud paigalduse ja hoolduse eelised nõelvildist põrandakatte vastupidavuse ja soodsa hinnaga. Forte plaadid põhinevad Forte rullmaterjali ülesehitusel.Forte plaadid on esmaklassiline nõelvildist põrandakate, mille väga tihe struktuur tagab meeldiva välimuse ja kulumiskindluse. Saadaval 12 kaubanduslikust värvitoonist koosneva piiratud sarjana. Kõik värvid on saadaval ka rullmaterjalina.

Loe lähemalt

Tessera Perspective

Mustriline tervetest ja lõigatud silmustest plaatvaip Perspective loob luksusliku ja küllusliku pinnatekstuuri. Kollektsioon Tessera Perspective koosneb kaheksast neutraalsest toonist, mida täiustab kuus rikkalikku ja julget värvitooni. Igas värvilahenduses on kombineeritud kaks lõngavärvi, nii et tekib moodne, kergelt triibuline kujundus.

Loe lähemalt

Tessera Struktur 1

Aeg-ajalt on vaja seisatada ja võtta üks hetk, et keskenduda olulisele. Tessera Struktur 1 tagasihoidlik, kompaktne ning tasapinnalise struktuuriga plaatvaip loob minimalistlikult ajatu õhkkonna ja toob ruumi rahu.

Loe lähemalt

Serene Colour

Desso 100% taaskasutatav Serene Colour täiendab oma värvikusega rahustavat Serene kollektsiooni. Kaheksast aktsenttoonist koosneva kollektsiooni puhul on valikus heledamad ja tumedamad toonid, seega saab valida, kas ruumi lisada tugevamat või rahulikumat värvi. Serene Colour disainidel on ombre-laadne üleminek, mis sobib ühest küljest ideaalselt ühe Serene kollektsiooni neutraalse disainiga. See võimaldab värvi lisada vastavalt soovile ning tänu sellele saab erinevaid ruume sujuvalt ühendada.

Loe lähemalt

Serene

100% taaskasutatav DESSO® Serene kollektsioon pakub pehmet ja lohutavat vastumürki meid ümbritsevale tempokale maailmale. See teeb meeltele rahustava pai. Orgaaniliste mustrite ning pehmete ent alahinnatud värvidega kollektsioon toob vaikust ja jätkusuutlikkust igasse töökohta, kutsudes meis esile tõelise rahu. Saadaval üheksas neutraalses toonis, ulatub DESSO Serene skaala jahedatest ning rahustavatest soojade ja sõbralike toonideni. Serene on disainitud nii, et see sobiks ideaalselt kokku Serene Color kollektsiooniga, milles on 8 aktsenttooni. Neid saab kasutada kindlatele aladele värvi toomiseks, tagades samal ajal sujuva ühenduvuse ülejäänud ruumiga.

Loe lähemalt

Flotex marble

Klassikaline ja šikk marmormuster. Planke saab omavahel segada või kasutada eraldi. Flotex Marble põrand toob ruumi midagi uut, mis on visuaalselt tuttav, kuid tekstuuriliselt erinev. Selle eesmärk on provotseerida taju ja nihutada piire.

Loe lähemalt

Flotex ombré

Tugevalt tekstiilse visuaali, õrna tekstuuri ja tumedast heledaks varjutusega. Flotex Ombré plangumuster loob põrandal kontrasti, sest toote disainelemendid segunevad selle formaadiga. Materjal on lihtsasti kombineeritav Flotex Montage'i kollektsiooniga.

Loe lähemalt

Flotex montage

Kihilised tekstuurid ning nende kihtide omavaheline kokkusulamine loob parajalt keeruka ning ehk isegi kirju mustri, mille lõppvisuaal põrandal on siiski elegantne ning loomulik. Flotex Montage'i saab kasutada nii eraldiseisvana või saab seda tsoonide loomiseks kombineerida ka Flotex Ombré plankudega.

Loe lähemalt