Uued tooted

Akustilised seinapaneelid Barcode

Barcode akustilisi seinapaneele on võimalik kasutada aktsentseina kujundamiseks, televiisori tagumise seina viimistlemiseks või hoopis ruumidevaheliste uste peitmiseks. Võimalused on lõputud. Nende abil on lihtne luua tervislik helikeskkond kodus, kontoris või avalikus ruumis. MDFist valmistatud ribid on kaetud naturaalsese puiduspooniga, mis rõhutab loomulikkust. Keskkonnasäästlikus on tänapäeval eriti oluline, seetõttu on kasutatud akustilise PET vildi valmistamiseks taastöödeldud plastpudeleid.

Loe lähemalt

Akustilised seinapaneelid Classic

Klassikalise disainiga akustilisi seinapaneele on võimalik kasutada aktsentseina kujundamiseks, televiisori tagumise seina viimistlemiseks või hoopis ruumidevaheliste uste peitmiseks. Võimalused on lõputud. Nende abil on lihtne luua tervislik helikeskkond kodus, kontoris või avalikus ruumis. MDFist valmistatud ribid on kaetud naturaalsese puiduspooniga, mis rõhutab loomulikkust. Keskkonnasäästlikus on tänapäeval eriti oluline, seetõttu on kasutatud akustilise PET vildi valmistamiseks taastöödeldud plastpudeleid.

Loe lähemalt

HARO Chevron

HARO Chevron on trendika mustri ja tõetruu puiduimitatsiooniga laminaat. Mustriga sünkroniseeritud pinnastruktuur lisab naturaalsust ja soojust. 1-lipilist disaini rõhutab 4 mikrofaasi. Ajatu disain mis kestab pikki aastaid ja on hõlbus hooldada.

Loe lähemalt

STP Woodpeak

STP Woodpeak kollektsioon on midagi täiesti teistsugust - erilised formaadid ja mustrid kombineerituna austusega looduse ja keskkonna vastu. Woodpeak kollektsioonis sisaldub üle 30 disaini ja üle 30 värvitooni, mida omavahel kombineerides on võimalik luua täiesti kordumatuid ja omanäolisi lahendusi. Tegemist on spoonparketiga, mis on äärmiselt vastupidav tänu eriliselt tihedale HDF vahekihile ja lakiga immutatud pealispinnale. Alumine, tasakaalustav kiht on lakitud, suurendades tulekindlust ja stabiilsust. Kergelt harjatud pind rõhutab puidu naturaalset ilu ja 4V mirkofaas toob iga parketilaua kaunilt esile. Perfektselt kalibreeritud parketilauad on võimalik paigaldada patenteeritud LockSTP lukustussüsteemi abil ujuvalt. Soovi korral on võimalik parkett paigaldada ka lausliimimise teel.

Loe lähemalt

Ladiva reljeefid

Ladiva reljeefne keraamika pakub erilist loomingulist vabadust. Tootmisel kasutatakse unikaalset õlipressimeetodit, mis säilitab keraamika traditsioonilise olemuse ning pakub ajatut välimust ja paindlikkust. Kõik tooted valmistatakse Itaalia päritolu toorainetest, kasutades isegi kohaliku allika vett.  Oluline erinevus teistest keraamikatootjatest seisneb selles, et Ladiva kasutab ainult reljeefseid, mitte trükitud mustreid - see tagab nende keraamikale pika eluea. Julge samm traditsiooniliste keraamika reeglite vastu, mille eesmärk on luua tõeliselt unikaalseid ja ajatuid lahendusi. Ladiva keraamika on eriline, sest: * Toormaterjal. Ladiva kasutab puhast valget pastat (pasta bianca) seinaplaatide ning tugevat portselani põrandaplaatide tootmiseks. * Üks paksus. Kõik tooted on läbivalt 10 mm paksusega.  * Modulaarsus. Kõik plaadid on modulaarsed ja kombineeritavad. Plaatide mõõtmed on kalkuleeritud arvestades vuugivahesid, mis on 1.3 kuni 1.6 mm seinaplaatidel ja 2.3 kuni 2.6 mm põrandaplaatidel. * Reljeefsed mustrid. Kõik mustrid on reljeefsed. See annab mitmemõõtmelise kvaliteedi ja väärtuse, mida saab näha ja katsuda ning mis suurendab esteetilist atraktiivsust. * Ei sisalda kaadmiumi ega pliid. Sest tervis on olulisem. Ladiva 3 põhikollektsiooni: 1. Family 15 Wall kollektsioonis saab omavahel kombineerida plaate suurustega 7.5x15, 7.5x30, 15x15 ja 15x30 cm.     2. Family 20 Wall - kollektsiooni plaadiformaadid on 10x20, 20x20, 20x80, 40x40 ja 40x80 cm   3. Family GRES portselanplaate saab kasutada nii põrandal kui seintel:   Neile lisandub Capsule Collection Wall, millest leiab toredaid 20x20 mõõdus kolmemõõtmelisi vorme: Kollektsiooni nimed toimivad lingina ja viivad otse tootja lehele. Iga toote lõpust leiad ka 3D failid. Ladiva värvikaart. Kõik toonid on saadaval nii läikiva kui mati viimistlusega. Plaadid kaetakse vastupidava ja tiheda glasuuriga, mis teeb nende hooldamise väga lihtsaks.  Custom värvitoone saab samuti tellida. Sellisel juhul on miinimum kogus 120 m2. 2D pildimaterjal saadaval:   www.dropbox.com/2D lnteraktiivne pdf (üldkataloogid, interjööri- ning 3D pildid):   www.dropbox.com/interactive_pdf  

Loe lähemalt

Essence Traces

Essence Traces on uus Desso Essence Elements sarja kuuluv kollektsioon, mida iseloomustab peene orgaaniline ja moderne triip. Essence Traces tekitab ruumile sügavuse ning annab võimaluse luua inspireerivaid tsoone. Traces on saadaval 6 värvitoonis, mis kõik on kombineeritavad Essence Pure ja Essence Roots kollektsioonidega.

Loe lähemalt

Essence Roots

Desso uus ebakorrapärase ja orgaanilise disainiga Essence Roots ühendab neutraalse alus- ja aktsentvärvi, et tekitada loodusest inspireerituid mustreid. Roots on saadaval 12 värvitoonis, mis kõik on kombineeritavad Essence Pure ja Essence Traces kollektsioonidega.

Loe lähemalt

Essence Pure

Essence Pure on kulumiskindel ja praktiline vaipkate äriruumidesse väga mõistliku hinnaga. See suurepärase hinna-kvaliteedi suhtega läbivärvitud lõngast plaatvaip on saadaval 28 värvitoonis: erksatest aksentvärvidest kuni populaarsete neutraalsete toonideni. Essence Pure on suurepäraselt kombineeritav Essence Roots ja Traces kollektsioonidega, mille koostöös on võimalik luua läbimõeldud ja visuaalselt stimuleerivaid töökohti.

Loe lähemalt

HARO Tritty 100 Campus

HARO TRITTY 100 Campus on klassikalise pikkusega kuid eriliselt laia planguga laminaat. Sobitub ideaalselt väiksematesse ruumidesse andmaks avaruse hõngu ja hubast meeleolu. Selle laminaadi pinna reljeefsus on sünkroonis puidumustriga, mis tagab äärmiselt tõetruu tunnetuse, olles peaaegu eristamatu tõelisest puitpõrandast.

Loe lähemalt

Tessera Harmony

Pehme ja tasakaalustatud disainiga Tessera Harmony on kolmas Union sarja kuuluv kollektsioon. Harmony, nagu nimigi ütleb, loob rahustavama ja produktiivsema keskkonna, suurendades heaolutunnet igas interjööris. Kollektsiooni värvipalett koosneb 12 trendikast toonist, millest igaüks on loodud üksteise ja teiste Tessera plaatvaipadega tonaalselt sulanduma.

Loe lähemalt