Uued tooted

Flotex by Galeote

"Põranda vaatamine pole kunagi olnud nii lõbus ja intuitiivne" - José Medina Galeote José Medina Galeote ja Forbo koostöös sündis ainulaadne põrandakatete kollektsioon, mis annab kunstniku loomingule uue seninägemata mõõtme. Hinnatud kunstnik toob oma teosed otse meie jalge alla uurides neid erinevatest vaatenurkadest ning eri tekstuuridel. Galeote stiil on abstraktne, graafiline ja mänguline, seega sobitub kollektsioon ideaalselt aladele, kus soovitakse luua kutsuvat, julgustavat ja kaasahaaravat õhkkonda.

Loe lähemalt

Krono Original Vintage

Ajatu kooslus. Vintage kollektsioon loob uued traditsioonid kombineerides uusi trende ja vanu klassikuid.Naturaalsele puidusüüle omase pinnastruktuuriga pind jäljendab veatult naturaalse puidu iseloomu, autentsust lisab plangule 4 faasi.

Loe lähemalt

Krono Original Atlantic 12

Krono Original Atlantic 12 Sinu koju, sinu kontorisse – sinu ideaalne põrand. Naturaalsele puidusüüle omase pinnastruktuuriga pind jäljendab veatult naturaalse puidu iseloomu, autentsust lisab plangule 4 faasi.

Loe lähemalt

Krono Original Atlantic 8

Atlantic 8 kollektsioonis on mitmeid erinevaid dekoore ja tekstuure. Värsketest hallidest nüanssidest kuni naturaalsete puidutoonide ja soojade tumedate värvideni, oma uue lemmikpõranda leiavad kõik pereliikmed.

Loe lähemalt

Haro Professional Duna

Haro liimitav kahekihiline Strip Duna 1-lipiline parkett on visuaalselt ahvatleva laiuse-pikkuse suhtega. 3.5 mm väärispuidukiht võimaldab mitmekordset lihvimist. Plangu mõõdud 11x140x1500mm. Saadaval lakitud NaturaDur või NaturaLin õliviimistlusega. Kõik disainid on saadaval mitme erineva viimistlusega. Kontrolli tooteinfost. Garantii: 30 a

Loe lähemalt

Haro Professional Maxim

Haro liimitav kahekihiline Strip Maxim on valikus suurima lipiga 1-lipiline parkett. 3.5 mm väärispuidukiht võimaldab mitmekordset lihvimist. Plangu mõõdud 11x180x2200mm. Kõik disainid on saadaval mitme erineva viimistlusega. Kontrolli tooteinfost. Saadaval lakitud NaturaDur või NaturaLin õliviimistlusega. Garantii 30 aastat.

Loe lähemalt

Haro Professional Prestige

Haro liimitav kahekihiline Strip Prestige 1-lipiline parkett, mida on võimalik paigaldada ka kalasaba mustrina. 3.5 mm väärispuidukiht võimaldab mitmekordset lihvimist. Plangu mõõdud 10x120x1000mm. Saadaval lakitud PermaDur, NaturaDur või NaturaLin õliviimistlusega. Garantii 30 aastat.

Loe lähemalt

Haro Professional Classico

Haro liimitav kahekihiline parkett Strip Classico on ajatu ja klassikalise disainiga, eriliselt harmoonilise välimusega. Võimalik paigaldada ka kalasaba parketina. Saadaval lakitud NaturaDur või NaturaLin õliviimistlusega. * märgistatud disainid on saadaval mitme erineva viimistlusega. Kontrolli tooteinfost. 3.5 mm väärispuidukiht võimaldab mitmekordset lihvimist. Plangu mõõdud 10x85x771mm. Garantii 30 aastat.

Loe lähemalt

Intermatex mosaiigid

Suur valik erinevaid eksklusiivseid mosaiike: kuldseid, vasekarva, värvilisi ja klaasjaid. Väga erinevad kujundid klassikalistest rannakivideni. Erinevad viimistlused. 

Loe lähemalt

Azuvi Gotland

Puhas elegantne puidukollektsioon 25x150 cm plangumõõdus.  4 erinevat tooni valgest tumepruunini. Naturaalne ja libastumiskindel R11/A+B+C viimistlus. Paksus 9.5 mm. 

Loe lähemalt